Logo
Pagrindinis > Projektai > „Kurk, kad išliktum“
„Kurk, kad išliktum“
Parašė   
Antradienis, 17 Rugsėjis 2019 11:18

Spindės visas Laukesos ežeras

 

baigiamieji projekto ‚Kurk, kad išliktum“ renginiai

 

Rugsėjo 19 – 21 d. Zarasų profesinės mokyklos praktinio mokymo centre („Elinge“) vyks DJ, garso ir šviesų operatorių (pradedančiųjų) kursai, kuriuos ves VŠĮ "Džiazo galerija" ekspertai. Kursų metu dalyviai gaus žinių apie renginių organizavimą, techninį aptarnavimą, prisilies prie garso ir šviesos technikos, išbandys praktiškai visus pasiruošimo renginiui darbus. Kursų rezultatas – rugsėjo 21 d. ant Laukesos ežero organizuojamas garso ir šviesų šou - BALTIC TECHNO SHOW ON AIR.

Ten dėsis magiški dalykai. Zarasų kultūros centras kviečia 20:00 val. susirinkti Zarasų profesinės mokyklos praktinio mokymo centre („Elinge“) ir paminėti Baltų vienybės dieną stebint Zarasuose dar nematytą garso, šviesų ir vizualizacijų šou ant vandens – vandens siena, lazeriai, šviesos efektai, Zarasų ir Daugpilio krašto kolektyvų pasirodymai. Šio renginio metu bus transliuojami išskirtiniai Zarasuose nufilmuoti profesionalaus lenkų pianisto Wojciech Waleczek koncerto vaizdai. Norintieji pamatyti pianistą gyvai 16:00 val. bus kviečiami į Zarasų kultūros centro didžiąją salę, kur vyks trumpas jo koncertas Zarasų miesto bendruomenei ir svečiams.

Wojciech Waleczek tarptautiniu mąstu pripažįstamas pianistas, pasižymintis neginčijamai aukštais pasirodymų ir atlikimo standartais. 1980 m. gimęs muzikantas aktyviai koncertuoja tiek solo, tiek su simfoniniais, kameriniais orkestrais. Jo pasirodymais džiaugėsi 27 Europos šalys bei Kazachstanas, Jordanija, Tunisas, Palestina, Alžyras, Iranas, Irakas, Japonija, Brazilija, Argentina, Urugvajus, Gajana, Surinamas, Kanada ir JAV. O dabar jo pasirodymą išvys ir Zarasai!

Taip pat rugsėjo 21 d. 10.00 – 21.00 val. vyks praktiniai fotografijos kursai „PAMIRŠK AUTO“ su kraštiečiu Tomu Tumalovičiumi. Dalyviai rimtai sutramdys fotoaparatus, gaus praktinių ir teorinių žinių, išmoks fotografuoti rankiniais nustatymais, supras kaip galvoja fotoaparatas, kaip jam pagelbėti daryti gražias nuotraukas. Bus fotografuojama mieste, o vakare visi susiburs finaliniame „Baltic techno show on air“ renginyje prie Laukesos ežero.

Šiais renginiais užbaigiamas 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas Nr. LLI-337 „Daugpilio ir Zarasų rajonų atskirtų teritorijų gyventojų kūrybiškumo, aktyvumo ir verslumo skatinimas, pasitelkiant sociokultūrines priemones. Kurk, kad išliktum“. Laukiame Jūsų!